Oční optika - Luboš Vondrus

Budovcova 105, 397 01 Písek, tel:382 212 505, IČO:12325473, DIČ:CZ5812080923, e-mail:optikavondrus@pisecko.com


Oční optika Luboš Vondrus

Doplňky

Dalekohledy, kukátka, teleskopy

Nabízíme Vám dalekohledy značky Luger - značky, kombinující tradiční kvalitu s vyspělou technikou. Tyto vlastnosti proslavily značku Luger po celém světě již před sto lety. Základem je prvotřídní optika, precizní výroba, kvalitní materiál a dokonalá řemeslná práce. Dalekohledy a zaměřovače Luger Vám budou nepostradatelným pomocníkem při lovu, pozorování zvířat, sportu, na lodi, či ostraze objektů.

 

 

 

Meteorologické stanice, teploměry

V našem sortimentu nechybí ani meteorologické stanice německé firmy Eschenbach Optik. Zakoupit můžete jak klasické analogové, tak i digitální stanice, teploměry, barometry, vlhkoměry. Stanice Vám umožní sledovat vnitřní a vnější teplotu, vlhkost, tlak, čas, datum, fáze měsíce, předpověď počasí, úhrn srážek, rychlost větru a jiné.

 

 

 

Lupy, zvětšovací skla

V naší nabídce naleznete též zvětšovací skla známého českého výrobce Dioptry Turnov. Firma se zabývá optickou výrobou již od roku 1896. Nabízíme lupy v mnoha provedeních a pro různé účely - čtenářské, školní, hodinářské, kapesní, vyšívací, textilní, brýlové, stojánkové apod. Uspokojíme Vaše požadavky i pokud potřebujete mikroskop.

 

 

 

Pouzdra na brýle

Na ochranu Vašich brýlí nabízíme širokou paletu pouzder. U nás najdete pouzdra pevná i kožená, v různých barevných provedeních, velikostech a s různými povrchovými úpravami.

 

 

 

Ostatní doplňky

K udržení skel Vašich brýlí vždy čistých Vám nabízíme jako doplněk utěráky zhotovené z kvalitního mikrovlákna. Abyste měli brýle vždy po ruce a nemuseli je neustále hledat, tak Vám jistě přijdou vhod řetízky na krk. Pokud používáte kontaktní čočky, můžete u nás zakoupit značkové roztoky UniCare, Solocar plus, či Renu. S výše uvedenými i ostatními doplňky Vám ochotně poradí personál prodejny.

Novinky

Oční optika Luboš Vondrus byla založena v roce 1991 a v Písku má nejdelší tradici v oboru oční optika - optometrie. Naši prodejnu najdete v ulici Budovcova 105, Písek.

Náš partner:

Kontakt

Luboš Vondrus

Budovcova 105
397 01 Písek
Tel: 382 212 505
Ičo: 12325473
Dič: CZ5812080923
E-mail: optikavondrus@pisecko.com

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies